Tvorba stránek

Anebstránka je vizitkou vašeho Já...

Potřebujete internetové stránky nebo eshop ? Jednoduché anebo složité, střídmé či technické a našlapané - nic není problém. Vaše stránky rovněž můžeme vytvořit přesně podle Vašich požadavků. Ať už jednoduché weby, větší firemní prezentace, náročné databáze či e-shop = jen vy víte nejlépe co potřebujete, a my zase umíme plnit přání :)
Nejen české ale i jiné jazykové verze nejsou u nás problém. Propracované eshopy i administrační systémy, weby pro firmy, jednotlivce, státní správu, sportovní a kulturní instituce, administrační portály, weby pro centrální řízení, nic není problém - informujte se.

Přesně pro Vaše potřeby zajistíme rovněž registrace internetových domén, firemní internet a intranet, a ostatní související služby. Zajišťujeme připojení k internetu pro jednotlivce i firmy, včetně rozvodu internetu v rodinnem domku, bytovém domě anebo firemních sítich.

Poskytujeme webhosting v cenách od 900 Kč + DPH za rok, za prostor 1GB (obvyklé firemní stránky mají velikost do 0,1 GB), bez omezení dat (s vyjímkou webů, jejichž obsah je zaměřen na hudbu popř. erotiku). Včetně neomezeného množství E-mailových adres, možností přesměrovávání či seskupování, zabezpečení antivirovým programem, odstranění škodlivého software apod.

Ukázku námi vytvořených webů najdete zde...