Webhosting

Aneba kde se ty weby pořád berou ?

Nabízíme Vám prostor (jinými slovy hosting) pro i Vaše stránky s dohledem 24 hodin, bez výpadků a bez problémů… Servery jsou umístěny na pátěřním uzlu, s trvalým dohledem a zálohou dat. Spolehlivé, bez výpadků a s dokonalou podporou. Za roční poplatek od 900 Kč + DPH máte zajištěnu podporu všech potřebných technických protokolů, jazyků a skriptů (MySQL, PHP atd.). Jelikož jsme ostraváci, primárním teritoriem je Moravskoslezský kraj, nicméně hostování zajistíme pro kohokoli na světě – náš „momentálně nejvzdálenější“ klient je v Litevsku.

Našim cílem není mít tisíce klientů, ale spíše omezené množství spokojených zákazníků, kteří ocení jednak rychlost, spolehlivost a hlavně přístup, jaký jinde hned tak nezažijí :) Na provedení změn naši klienti nečekají několik týdnů (anebo i měsíců...) - změny se realizují v řádech hodin, max. několika dnů. Díky používání vlastních technologií a serverů v Ostravě a Brně nejsme odkázání na mezičlánky, proto veškeré potřeby a úpravy řešíme přímo, s okamžitou odezvou.

Na Vaše data či prezentace je Vám k dispozici prostor od velikosti 1 GB dat. Pro představu, běžné firemní stránky zabírají zhruba 200–500 kB, tedy 0,002 až 0,005 GB. Běžní uživatele nejsou nijak omezeni v datových přenosech (traffic…), nicméně vyhrazujeme si právo omezit přenos v případě že se server zatíží nadměrným stahováním (zejména MP3, erotiky apod.). Samozřejmostí a "v ceně" všech tafirů je podpora všech používaných protokolů a jazyků (PHP, MySQL, apod.), dostatečný počet mejlových adres, statistika návštěvnosti, monitoring serverů a záloha.

Zajišťujeme rovněž registrace a provoz všech běžně používaných, i méně běžných doménových jmen. Ať už českou národní doménu CZ, tak i veškeré ostatní národní domény (SK, PL, BE, HK atd.) a ostatní dostupné domény (EU, COM, NET, INFO, ORG, BIZ, TV, atd.)

Vaše stránky rovněž můžeme vytvořit přesně podle Vašich požadavků. Ať už jednoduché weby, větší firemní prezentace, náročné databáze či e-shop = jen vy víte nejlépe, co potřebujete, a my zase umíme plnit přání :)

TARIFY:

1GB prostoru (bez omezení přenosu)= 900 Kč + DPH/rok
2GB prostoru (bez omezení přenosu)= 2.900 Kč + DPH/rok
5GB prostoru (bez omezení přenosu)= 4.900 Kč + DPH/rok
nad 5GB se stanovují ceny individuálně

Dokážeme uspokojit jakékoli datové požadavky, vše je jen otázkou Vašich potřeb...